Tereson Ayak Kokusu Kremi

Tereson Ayak Kokusu Kremi

Ayak kokusundan dertli misiniz? Gittiğiniz ortamlarda ayakkabınızı çıkartmak sizin için kabusmu? Yanınızda yedek ayakkabı ve çorap taşımaktan bıktınızmı?
Her yolu denedim ayağımın kokusuna çare bulamadım diyenler! Ayağımın kokusundan ben bile rahatsız oluyorum çevremdekiler nasıl olmasın diyerek kaygılananlar
Tereson Ayak Kokusu Kremi bu sorununu ortadan tamamen kaldırıyor. Tereson Ayak Kokusu kremi bakterilerin oluşmasını önleyen özel formülü sayesinde ayak kokusunu önlüyor.

Sipariş vermek için tıklayın

Tereson Terleme sorunlarındaki başarısının ardından artık ayak kokusunda da sizlere etkili bir çözüm sunuyor.

Tereson Ayak Kokusu Kremi özel formülü sayesinde bakterilerin oluşmasını engelleyerek ayak kokusunu ortadan kaldırıyor.

Bir çok kişide özgüven kaybına neden olan ayak kokusu Tereson sayesinde kabus olmaktan çıkıyor.

Ayak kokusunun temel nedeni ayaklarda oluşan bakteriler ve mikroorganizmalardır. Ayaklarda oluşan bakteriler ayak florasını bozarak kokuya neden olur. Bakteri oluşumunu arttıran en önemli etkenlerin başında terleme gelir. Terleme sonucunda tüm gün nemli çoraplar ve ayakkabılarla gezmek, ayakların gün içeresin de yıkanamaması ile ayak kokusu kaçınılmaz bir hal alır.
Tereson Ayak Kokusu Kremi’nin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra taban kısmına ve parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanıldıktan sonra pamuklu bir çorap giyilmesi önerilir. Tereson Ayak Kokusu Kremi’nin Herhangi bir yan etkisi yoktur.


Share