Tereson Terleme Önleyici Solüsyon

Tereson Terleme Önleyici Solüsyon

Türkiye de milyonlarca kişi aşırı terleme probleminden muzdarip.
Sizde onlardan biri misiniz ?
İnsanlarla tokalaşmaktan çekiniyorum, ellerim sürekli terliyor. Çizim yaparken elimin altına peçete koymam gerekiyor. Ayaklarım sürekli terlediği için bir başkasının yanında ayakkabımı çıkartamıyorum Gömleğimdeki ter izlerinden dolayı toplantılarda ceketimi çıkartmak istemiyorum. Yıllardır açık ayakkabı giymek isterim, terden dolayı giyemiyorum.
Terleme sorunlarınız için bir önerimiz var.


Sipariş vermek için tıklayın

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır..

Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kontrol altına alacaktır. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kontrol altına aldıgı gözlenmiştir.

Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır..

Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler,kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.

Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

Bileşimi: Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su

Hiperhidroz (aşırı terleme) nedir? Hiperhidroz kelime anlamı olarak aşırı terleme anlamına gelir. Terleme vücudun kendini serinletmesi için kullandığı en önemli yollardan biridir. Hiperhidrozlu insanlar ısı kontrolü için gerekenden çok fazla ter salgılarlar.

İki tip hiperhidroz vardır. Genel hiperhidroz bütün vücudu etkiler ve daha seyrek görülür ve genellikle başka bir hastalıkla ilişkilidir.

En genel tip; bölgesel hiperhidrozdur. Koltukaltı terlemesi, şikayetlerin % 30-40’ını oluşturur. Geri kalan kısımda el ve ayak terlemesi önemli yer tutmaktadır. Daha seyrek olmakla beraber yüzde etkilenebilir.

Vücutta hiperhidroza neden olan nedir? Bölgesel hiperhidroz bir tür ter bezinin aşırı çalışmasından veya sorunlu olan bölgede fazla miktarda bulunmasından kaynaklanır. Bu ter bezleri vücutta her yerde bulunmakta ancak en sık olarak el, ayak ve koltuk altında bulunmaktadır. Hiperhidrozu olanlar yüksek miktarda ter üretirler. Bu da el, ayak, göğüs veya koltukaltının (vücudun etkilenen yerine bağlı olarak) sürekli olarak ıslak olması demektir. Bu durum kişiyi işte, sosyal hayatta zor durumda bıraktırabilir ve normal günlük aktivitelerin sürdürülmesini zorlaştırabilir. Koku terin ciltte uzun süre kalması ile oluşan bir bakteriden kaynaklanır.

Yaklasik 10 yildir bu hastalik vardi bende,onceki yillardaki tedaviler hem cok pahali hemde cesaret edemedim acikcasi, 2009 mayis ayinda gelen bir mail beni tekrardan hayata bagladi diyebilirim… ertesi gun eczaneler acilir acilmaz hemen gittim aldim ve denedim… ertesi gun koltukaltlarimin kupkuru olmasi beni cok ama cok mutlu etti… tesekkurler tereson;)
Alp K.
Merhabalar, TERESON ile yillardir yasadigim hatta cerrahi operasyon gecirmeyi istedigim terleme sorunum koltukalti terlemesinden yaklasik 4-5 gunluk kullanimla gerceklesti.Insaalah en kisa zamanda el ve ayak terlemesi de biter.TESEKKURLER TERESON …
Nazli A.

Terleme genel bir problem midir?

Çevrenizde gördüğünüz her dört kişiden birinde çeşitli sebeplerden dolayı bu problem görülmektedir.

Tereson ile deodorantın farkı nedir?

Deodorant deride oluşan bakterileri öldürerek ter kokusunu gidermeye çalışır, Tereson ise terlemeyi engelleyerek cildi kuru tutar.

Terlemeyi engellemek vücuda zararlımıdır?

Hayır, çünkü Tereson’u kullandığınız bölgeden çıkamayan ter vücudun başka bir bölgesinden çıkar ya da idrar yoluyla atılır.

Tereson ile birlikte başka bir deodorant kullanabilir miyim?

Evet, Tereson kokusuzdur, Teresondan sonra deodorant kullanılabilir.

Tereson hem erkekler hem de bayanlar kullanabilir mi?

Tereson erkekler ve bayanlar için üretilmiştir. Her iki cinsiyet de kullanabilir.

Tereson gerçekten işe yarıyor mu?

Tereson bir çok kişi tarafından denendi ve sonuçlar olumlu oldu. Tereson’un etki oranı çok yüksek.

Kullanıldıktan sonra ne zaman netice alınıyor?

Tereson etkili bir ter önleyicidir Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır.

Tereson terlemeye kaç günde etki eder?

Tereson cilt yapısına bağlı olarak terlemeyi 3 veya 4 günde kontrol altına alır. Sonra bir daha terleme olmaması için sadece 10 günde 1 kez kullanırsınız. Zamanla bu süre uzar ve 25 günde 1 kez kullanmanız yeterli olur.

Yan etkileri var mıdır?

Tereson’un ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu da geçicidir. Kullanma talimatına uyulmalı ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.

Tereson kaç ml lik şişelerde bulunur?

Tereson 50 ml’lik şişlerde satılmaktadır.

Bir şişe tereson ne kadar zaman yeterli olur?

Tereson uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür 4 ila 6 ay arasında kullanabilirsiniz. Kullanıma bağlı değişkenlik gösterebilir.

Nerede bulabilirim?

Tereson’u sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’daki seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürüyor?

Kargoya verilen siparişler, müşterilerimize adreslerine göre 1 ile 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Gratis Mağazalarında ve Tüm Seçkin Eczanelerde

Gratis Mağaza adresleri

Share